Wednesday, 31 August 2022 11:36

Estetyczna i funkcjonalna łazienka – z ceramiką Koło to takie proste

Koło ceramika Koło ceramika ma,prasowe

Ceramika i armatura sanitarna są elementami decydującymi o funkcjonalności łazienki. Przygotowując pomieszczenie do wykończenia powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na to, aby zastosowane rozwiązania wpisywały się w estetykę wnętrza, lecz również by pełniły swoją funkcję użytkową i zapewniały komfort korzystania z łazienki.

Dobrze dobrana armatura znacznie podnosi funkcjonalność oraz wygodę codziennego użytkowania łazienki. To również designerska ozdoba podkreślająca charakter wnętrza, a nawet mogąca go kreować. Liderem rynku wyposażenia łazienek w Polsce jest Koło. Producent gwarantuje zróżnicowany wybór stylowej i eleganckiej armatury łazienkowej. Ceramika Koło idealnie łączy w sobie funkcjonalność, komfort, piękny wygląd, ergonomię i wysoką jakość. Produkty marki są niezawodne w codziennym użytkowaniu i ładnie prezentują się przez długie lata.

 

Historia marki Koło

Koło jest marką z bardzo długą tradycją. Jej historia zaczyna się w roku 1962, kiedy to do klientów trafiły pierwsze wyroby. Pierwotnie artykuły sanitarne były produkowane przez Zakłady Wyrobów Sanitarnych w Kole. Innowacyjne podejście do projektowania ceramiki pozwoliło marce Koło dostarczać rozwiązania na miarę przyszłości. W zakładach Koło opracowano wiele rewolucyjnych technologii. Doskonałym przykładem może być technologia Koło Rimfree, zapewniająca dużo więcej higieny w łazience dzięki zastosowaniu misek WC bez wewnętrznego kołnierza. Przełomowym rozwiązaniem była także warstwa Koło Reflex – nowoczesna powłoka pokrywająca powierzchnie szklane i ceramiczne, która dzięki swoim hydrofobowym właściwościom pozwala na dużo szybsze ociekanie wody i czyni je idealnie gładkimi. Przez wszystkie lata istnienia marka zdołała podbić wiele rynków zagranicznych i zaskarbić sobie sympatię i zaufanie setek tysięcy klientów. W ofercie Koło znajduje się niezbędna w łazience ceramika sanitarna, wysokiej jakości stelaże podtynkowe oraz produkty akrylowe, takie jak wanny i brodziki. Uzupełnieniem oferty jest szeroka gama zróżnicowanych przycisków spłukujących. Produkty marki Koło pozwalają na osiągnięcie absolutnej higieny i zapewniają wygodny, nowoczesny design. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Koło proponuje również rozwiązania specjalistyczne, np. produkty stworzone z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych. Rozwiązania marki Koło zaspokajają potrzeby łazienek domowych lub publicznych. Od roku 2015 marka Koło wchodzi w skład szwajcarskiej grupy Geberit AG, zajmującej dominującą pozycję na rynku produktów do łazienek. Dzięki nawiązaniu sojuszu z tak ważnym partnerem marka Koło mogła jeszcze bardziej rozszerzyć swoją ofertę i wykorzystać cenne technologie do produkcji armatury sanitarnej na miarę XXI wieku.

Estetyczna i funkcjonalna łazienka z ceramiką Koło

Podczas wykańczania łazienki warto poświęcić chwilę na dobranie do niej odpowiedniej armatury i ceramiki. Na dobrze urządzoną łazienkę składa się cały szereg elementów: od misek WC, przez bidety i pisuary, po umywalki, wanny, brodziki i kabiny prysznicowe. Wybór armatury sanitarnej powinien być podyktowany względami estetycznymi, lecz także funkcjonalnością. Słynna Koło ceramika to bogaty segment produktów łazienkowych, w którym dostępne są wyroby dopasowane do różnych estetyk wnętrzarskich. Każdy produkt, zarówno umywalka, jak i kabina prysznicowa czy nawet przycisk do spłuczki Koło wykonane są z dbałością o szczegóły. Aby stworzyć doskonale funkcjonalną, a przede wszystkim idealnie higieniczną łazienkę, konieczna jest najwyższa dbałość o szczegóły. Wolnoopadająca deska sedesowa Koło czy wygodna spłuczka podtynkowa Koło świetnie sprawdzą się w dowolnej przestrzeni. Deska do WC Koło z funkcją opadania nie generuje hałasu i nie uderza w ceramikę, przez co jest mniej narażona na uszkodzenia. Pierwsze na rynku całkowicie bezkołnierzowe miski WC wiszące i stojące gwarantują utrzymanie higieny i czystości. Z kolei spłuczki do WC Koło zostały wyposażone w system oszczędzający wodę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić w gospodarstwie domowym wiele kubików wody rocznie.

Ceramika Koło – unikalny design pasujący do każdej łazienki!

Marka Koło znana jest z tworzenia wysokiej jakości armatury i ceramiki. Urządzenia łazienkowe i sanitarne Koło zapewniają bezpieczne i komfortowe korzystanie z łazienki. Z jakością idzie w parze wygląd – producent przykłada wagę do najmniejszych detali. Brodziki i kabiny prysznicowe Koło to najwyższa jakość i funkcjonalność w połączeniu z dobrą żywotnością, niezawodnością oraz niespotykanym designem. W każdej serii można znaleźć różne modele perfekcyjnie dopasowane do różnych łazienek. To świetna propozycja dla każdej przestrzeni kąpielowej. Produkty Koło są nowoczesne, funkcjonalne i zapewniają doskonały komfort użytkowania. Ceramikę marki Koło można znaleźć w specjalistycznych salonach z wyposażeniem łazienek, a także w dobrych sklepach internetowych, np. mateomarket.pl. Zróżnicowane kolekcje pozwalają dopasować wyposażenie łazienki do potrzeb oraz gustu użytkowników.