Tuesday, 20 October 2020 16:45

Wizyta u fryzjera od zaraz - jak najszybciej umówić się do salonu?

mobilne umawianie się do fryzjera mobilne umawianie się do fryzjera

Wizyta u fryzjera to często nieodłączny element przygotowań do imprez, spotkań towarzyskich lub ważnych wydarzeń. Nic dziwnego — wszyscy chcemy wówczas wyglądać dobrze. Jak jednak znaleźć wolny termin u fryzjera, gdy nie mamy zbyt wiele czasu?

W jaki sposób można umówić się do salony fryzjerskiego?

Istnieje dość dużo sposobów umawiania się na wizytę w salonie fryzjerskim. Wielu z nas robi to w tradycyjny sposób — korzystając z telefonu, lub też osobiście — zjawiając się w salonie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można dziś zrobić to również przez internet, gdzie bez wychodzenia z domu możemy sprawdzić, które terminy są wolne.

Dobry fryzjer zazwyczaj ma zarezerwowane terminy na najbliższe dni, a nawet tygodnie! Jeśli potrzeba wizyty pojawia się nagle, może być trudno wyszukać kogoś, kto znajdzie dla nas czas, a jednocześnie jest profesjonalistą i potrafi właściwie zająć się włosami.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Większość z nas korzysta ze swojego smartfonu wiele razy w ciągu każdego dnia. Te poręczne urządzenia ułatwiają nam wiele codziennych obowiązków — korzystając z odpowiedniej aplikacji, możemy również szybko umówić się na wizytę u fryzjera.

Tego typu aplikacje mogą bardzo ułatwić nam proces poszukiwania odpowiedniego salonu fryzjerskiego, wyręczając nas w wyszukiwaniu fryzjerów w naszej okolicy i sprawdzając, kiedy każdy z nich posiada wolne terminy. Możemy także od razu sprawdzić ceny wybranych usług, a jeśli wszystko będzie nam odpowiadało — zaplanować wizytę. Dostaniemy o niej przypomnienie, dzięki czemu nie zapomnimy, by udać się do salonu, a jeśli postanowimy jednak ją przełożyć lub odwołać, zrobimy to w kilka sekund.

Aplikację, która umożliwia umawianie się do fryzjerów, znajdziesz tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid oraz tutaj:  https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

Każdy z nas chce, by jego fryzura prezentowała się nienagannie. Wybór odpowiedniego fryzjera to podstawa! Dzięki aplikacjom mobilnym możemy szybko znaleźć salon fryzjerski i umówić wizytę w odpowiadającym nam terminie.